Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


Oferta ta skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą mieć profesjonalne zdjęcia lotnicze swego hotelu, gospodarstwa agroturystycznego, czy też jakiegokolwiek innego biznesu, albo własnej posesji. Projektuję również foldery reklamowe z wykorzystaniem zdjęć lotniczych, kalendarze a nawet foto książki, czy też obrazy drukowane na płótnie, stylizowane na ręcznie malowane lub wiernie oddające zdjęcia z których zostały zrobione. Wspaniale prezentują się na ścianie i niewiele się różnią od obrazów olejnych, a cena jest kilkakrotnie niższa, zaś widniejący na nich widok może – zgodnie z życzeniem - przedstawiać państwa posesję.

Obraz Galerię obrazów wykonanych przeze mnie można zobaczyć, oraz nabyć w sklepie odzieżowym przy kanale w Łagowie, lub kontaktując się ze mną.

Kontakt

Loty widokowe!!!

Zdjecie ReklamowePrzeżyj wyjątkową i niezapomnianą przygodę lub zrealizuj marzenie swoje albo twoich bliskich. Latać może każdy niezależnie od wieku – to wspaniała frajda zarówno dla małych jak i dużych. Czas spędzony pod chmurami, z szeleszczącym skrzydłem nad głową, przestrzenią pod stopami, wiatrem we włosach i widokami zapierającymi dech w piersiach sprawi, że po wylądowaniu przez długi czas uśmiech będzie gościł na Twej twarzy.

Foto albumy

Ksazka Zachwycający, wyjątkowy Album z mnóstwem niepowtarzalnych zdjęć Łagowa i okolic oraz z krótkimi opisami które pomogą Państwu się odnaleźć w topografii Łagowa. Wspaniały prezent dla każdego, kto choć raz zawitał w te strony, bądź dla kogoś, komu chcemy pokazać piękno „perły” Ziemi Lubuskiej. Okładka to błyszczący, elegancki laminat z panoramą Łagowa, w środku natomiast kryje się ponad 60 unikatowych widoków, których nie sposób zobaczyć chodząc ulicami; są tu ujęte 4 pory roku: piękna wiosna z soczystą zielenią, lato pełne słońca, jesień w całej swej krasie i śnieżna zima.

Podgląd albumu

Łagów z góry GMINA ŁAGÓW Z GÓRY LUBNIEWICE I OKOLICE  
Foto Album Gmina Łagów zaprasza  
 
Zaprzyjaźnione strony 

 

 

 

 

 

 

 


Web Master © Maciej Kowalski
Kontakt